Mieszkanie 2- pokojowe/ Parter/ Os. Przylesie

Lubin Polska Mieszkanie Sprzedaż Numer oferty: 302965
Cena 350 000 PLN
Cena za m² 6 713 PLN/m²
Powierzchnia 52.14 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 0

REZERWACJA
Przestronne mieszkanie z dwoma balkonami na parterze – Lubin, ul. Pawia

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie w Lubinie, przy ul. Pawiej.
Mieszkanie posiada:
Salon z wyjściem na balkon,
Sypialnię z wyjściem na balkon, 
– oddzielną Kuchnię,
– dwa Przedpokoje, jeden z przestronną szafą w zabudowie oraz balkonem francuskim,
Łazienkę z WC,
Pomieszczenie gospodarcze z pralką.
Dodatkowe informacje:
– Mieszkanie jest jasne i zadbane, bez pomieszczeń przechodnich.
– Okna PCV w kolorze białym.
– Na podłogach panele oraz gres, na ścianach gładź lub płytki.
– Budynek po termomodernizacji.
– Do Lokalu mieszkalnego została przyporządkowana piwnica.
– W budynku funkcjonują dwie windy.
Opłaty:
Czynsz wynosi około 800 zł (w tym opłata eksploatacyjna, fundusz remontowy, ogrzewanie, wywóz nieczystości)
Lokalizacja:
Bardzo dogodna lokalizacja w pobliżu:
– Szkół i przedszkoli,
– Przychodni lekarskich,
– Przystanków autobusowych,
– Marketów,
– Licznych sklepów i punktów usługowych.
Mieszkanie idealne zarówno dla osób szukających komfortowego lokum, jak i dla inwestorów.

Serdecznie polecam i zapraszam do kontaktu oraz osobistego obejrzenia mieszkania.
Edyta Wnuk
Pośrednik w obrocie nieruchomościami
Nr Licencji: 29390
Współpraca z RenomaHome to gwarancja:
– Profesjonalnej obsługi przez licencjonowanych doradców ds. nieruchomości