Po remoncie/klimatyzacja/balkon

Legnica Polska Mieszkanie Sprzedaż Numer oferty: 458112
Cena 368 000 PLN
Cena za m² 8 326 PLN/m²
Powierzchnia 44.2 m²
Liczba pokoi 2
Rok budowy 1945
Piętro 1

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44,22 m², zlokalizowane na 1. piętrze przy ul. Złotoryjskiej. Lokal po generalnym remoncie, gotowy do zamieszkania od zaraz – bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Układ mieszkania:
-salon z aneksem kuchennym
-sypialnia
-łazienka
-korytarz
-balkon
-piwnica (ok. 5 m²)

Standard wykończenia:
-nowa instalacja elektryczna oraz wodno-kanalizacyjna
-nowy piec gazowy
-wymienione okna i drzwi
-gładzie na ścianach
-panele podłogowe
-łazienka po generalnym remoncie (nowe kafelki i armatura)

Dodatkowe atuty:
-mieszkanie po generalnym remoncie w 2025 roku.
-budynek z nową elewacją
-klatka schodowa po remoncie
-niski czynsz – ok. 270 zł
-dostępne miejsca parkingowe od strony podwórka
-w pobliżu uczelnia, sklepy, przychodnia oraz apteka

Gabriela Żemło
Kontakt pod nr tel.: 793 487 400

Współpraca z RenomaHome to gwarancja:
– profesjonalnej obsługi przez licencjonowanych doradców ds. nieruchomości
– pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego i gotówkowego
– opieki prawnej, notarialnej, rzeczoznawcy majątkowego
– 10 % zniżki na zakupy w BEL-POL