2-pokojowe mieszkanie | centrum Zielonej Góry | ul. Spawaczy | balkon | 49 m²
Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na 2. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku przy ul. Spawaczy w Zielonej Górze.
Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta, blisko centrum oraz pełnej infrastruktury handlowo-usługowej. To propozycja idealna zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.
Podstawowe informacje:
powierzchnia: 49 m²
liczba pokoi: 2
piętro: 2 / 4
balkon: tak
piwnica: tak
ogrzewanie: miejskie
czynsz: ok. 800 zł
cena: 450 000 zł
Układ mieszkania:
przestronny salon z otwartą kuchnią
ustawna sypialnia
łazienka
osobne WC
przedpokój
Dodatkowym atutem jest balkon oraz przynależna piwnica zwiększająca funkcjonalność mieszkania.
Standard i wyposażenie:
Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania. Otwarta strefa dzienna zapewnia komfortową przestrzeń do codziennego funkcjonowania, a funkcjonalny układ pomieszczeń sprawdzi się zarówno dla singla, pary, jak i małej rodziny.
Ogrzewanie miejskie zapewnia wygodę użytkowania i stabilne koszty eksploatacyjne.
Atuty nieruchomości:
centrum miasta
duży salon z otwartą kuchnią
osobna łazienka i WC
balkon i piwnica
pełne umeblowanie
piętro w niskim bloku
mieszkanie gotowe do zamieszkania
dobra lokalizacja pod wynajem
Lokalizacja:
Ul. Spawaczy to lokalizacja zapewniająca szybki dostęp do centrum Zielonej Góry oraz najważniejszych punktów miasta. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przystanki komunikacji miejskiej oraz punkty usługowe.
Podsumowanie:
Mieszkanie stanowi świetną propozycję dla osób szukających komfortowego lokum w dobrej lokalizacji bez konieczności dodatkowych nakładów finansowych. Funkcjonalny układ, pełne wyposażenie i centrum miasta to połączenie
Zapraszam do kontaktu i na prezentację 7 dni w tygodniu.