powrót do wyników wyszukiwania

Michałkowa

numer oferty: 261/5239/OOS

Wyślij znajomemu

 
1 999 000 PLN 8 691,30 PLN za m2
Powierzchnia
230 m2

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Anna Stabrowska

 • 515308671

 • astabrowska@renomahome.pl

 • ZAPROPONUJ CENĘ

  Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
 • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
1 999 000 PLN
Cena za m2
8 691,30 PLN
Powierzchnia
230 m2
Powierzchnia działki
13 670 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Mieszkalne
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Inne, Sportowo/Rekreacyjne, Gastronomiczne, Inne
Rodzaj budynku
Gospodarstwo agroturystyczne
Rok budowy
2011
Nazwa budynku
dom mieszkalny
Numer oferty
261/5239/OOS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w jednym z najpiękniejszych zakątków Gór Sowich w Sudetach, niedaleko Jeziora Bystrzyckiego, Zamku Grodno, Zagórza Śląskiego, Sztolni Walimskich. Michałkowa jest najstarszą wsią w regionie (jej początki sięgają 1318 roku), a przy tym najbardziej malowniczą. Już od końca XIX wieku rozwija się tu turystyka, a niczym niezmącona cisza, krystalicznie czyste powietrze i wspaniałe widoki oraz liczne okoliczne atrakcje turystyczne stwarzają doskonałe warunki do wypoczynku.

Opisywana nieruchomość składa się z:
- kilku działek gruntu o łącznej powierzchni 1,367 ha (13.670 m2), z których duża część jest zagospodarowana na piękny teren rekreacyjny i ogród
- dwóch domów: murowanego z 2011 r. o powierzchni ok. 150 m2 i drewnianego całorocznego z 2000 r. o powierzchni 60 m2 (w sumie 7 pokoi)
- stawu rybnego o powierzchni ok. 18 a (1800 m2), zasilanego z pobliskiej rzeki.

Dom murowany został wybudowany z cegły i pustaków ceramicznych, dach jest kryty dachówką ceramiczną, ogrzewanie z pieca na drewno oraz pieca gazowego zasilanego zbiornikiem LPG na zewnątrz. Ciepła woda jest dodatkowo zasilana z kolektora słonecznego, w 2020 roku została tez uruchomiona instalacja fotowoltaiczna.
Rozkład pomieszczeń (widoczny też na załączonych planach):
- w przyziemiu: duża piwnica z garażem i kotłownią ( w sumie ok. 70 m2)
- na parterze: salon z kominkiem (ok. 22 m2), kuchnia, łazienka, sypialnia (ok. 9 m2), taras
- na poddaszu: dwie sypialnie (23 i 9 m2), łazienka, garderoba, taras.

Mniejszy drewniany dom ogrzewany jest kominkiem, wybudowany w technologii drewnianej, kryty gontem, składa się z:
- na parterze: salon z kuchnią i kominkiem (ok. 20 m2), łazienka
- na poddaszu: dwa pokoje po ok. 10 m2.

Zapraszam na bezpłatną prezentację!
Kontakt: Anna Stabrowska, tel. 515 308 671, mail: astabrowska(at)renomahome.pl
Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami - nr licencji 25292

- we speak English -
- wir sprechen Deutsch -

Współpraca z RenomaHome to gwarancja:
- profesjonalnej obsługi przez licencjonowanych doradców ds. nieruchomości,
- pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego i gotówkowego,
- opieki prawnej, notarialnej, rzeczoznawcy majątkowego,
- rzetelnego przekazania nieruchomości wraz z przepisaniem liczników.

Serdecznie polecam!

DODATKOWE INFORMACJE
 • Kształt działki:Nieregularny
 • Ukształtowanie działki:Zróżnicowana
 • Szerokość działki (mb.):100
 • Długość działki (mb.):136
 • Teren ogrodzony:Tak
 • Droga dojazdowa:Utwardzona

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Najlepsze oferty w jednym miejscu