powrót do wyników wyszukiwania

Kłodzko

numer oferty: 358/5239/OOS

Wyślij znajomemu

 
497 000 PLN 1 200 PLN za m2
Powierzchnia
414,30 m2

NASZ AGENT CZEKA NA PAŃSTWA PYTANIA

WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO NASZEGO AGENTA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Angelika Korcz

  • 515309035

  • aglowacka@renomahome.pl

  • ZAPROPONUJ CENĘ

    Jeżeli spodobała się Państwu ta oferta i chcecie wynegocjować inną cenę - zapraszamy do kontaktu z nami! Prosimy zaproponować cenę, skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, w celu propozycji możliwości zakupu.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

    Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Krzysztof Żemło prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PHU Gabi Krzysztof Żemło, z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 14, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6912093655 i REGON 020018409 (dalej zwany „RENOMAHOME”). Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane przechowywane będą do czasu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wskazania, że nie są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub ustania celu wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Zebrane dane przekazane mogą zostać do podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu pośrednika. Podmioty te współpracują z administratorem w oferowaniu usług pośrednictwa. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Przysługuje Psństwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania tych danych, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji , w tym profilowanie. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Spacjalisty Ochrony Danych Osobowych na adres odo@renomahome.pl
  • POKAŻ WSZYSTKIE OFERTY AGENTA
DANE NIERUCHOMOŚCI
Cena
497 000 PLN
Cena za m2
1 200 PLN
Powierzchnia
414,30 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Numer oferty
358/5239/OOS
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Na sprzedaż nieruchomość handlowo- magazynowa wraz z pomieszczeniami biurowymi mieszcząca się na parterze o powierzchni 414,3 m2 . Składająca się z :
- pomieszczenie 1 - 87,7 m2
-pomieszczenie 2 - 8,3 m2
-pomieszczenie 3 - 66,3 m2
-pomieszczenie 4 - 98,8 m2
-pomieszczenie 5 - 29,1 m2
-pomieszczenie 6 - 17,9 m2
-pomieszczenie 7 - 9,7 m2
-pomieszczenie 8 - 47,2 m 2
-pomieszczenie 9 - 2,2 m2
-pomieszczenie 10- 12,7 m2
-pomieszczenie 11-2,6 m2
-3 pomieszczenia wc - 3,8 m2

Większość pomieszczeń stanowi pomieszczenia magazynowe o dużych powierzchniach , w części obiektu na parterze usytułowane są pomieszczenia biurowe, pomocnicze i sanitarne.

Nieruchomość zlokalizowana w południowej części Kłodzka, na terenie obszaru zabudowy użytkowej, produkcyjnej, składów, magazynów. Lokal użytkowy znajduję się na parterze w budynku użytkowym, bez podpiwniczenia. Stan techniczny budynku oceniany na dobry, nowe poszycie dachowe ( papa), na ścianach wewnętrznych: gładzie gipsowe, malowane farbą emulsyjną, w części pomieszczeń ułożone panele ścienne, okna stalowe, pojedynczo szklone, drzwi zewnętrzne stalowe, posadzki betonowe, ułożona miejscowo terakota, wykładzina PCV, instalacje : elektryczna , wod- kan. , ogrzewanie elektryczne w części pomieszczeń.

Przeznaczenie lokalu : usługi nieuciążliwe.

Współpraca z RenomaHome to gwarancja:
- profesjonalnej obsługi przez licencjonowanych doradców ds. nieruchomości,
- pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego i gotówkowego,
- opieki prawnej, notarialnej, rzeczoznawcy majątkowego,
- rzetelnego przekazania nieruchomości wraz z przepisaniem liczników,
- otrzymania atrakcyjnych zniżek na materiały wykończeniowe aż do 20%.

Zapraszamy!
Kontakt pod numerem: 515 309 035 lub pod mailem: aglowacka@renomahome.pl

DODATKOWE INFORMACJE

Najlepsze oferty w jednym miejscu