Dwa poziomy | balkon | 3/4 pokoje | PCC 0%

Krzeptów Polska Mieszkanie Sprzedaż Numer oferty: 659471
Cena 560 700 PLN
Cena za m² 8 184 PLN/m²
Powierzchnia 68.51 m²
Liczba pokoi 3
Rok budowy 2025
Piętro 2

BEZ PCC i BEZ PROWIZJI
Możliwość zakupu przez obcokrajowców – bez konieczności uzyskania pozwolenia na zakup gruntu.

Na sprzedaż nowoczesne mieszkania zlokalizowane w zielonej okolicy w miejscowości Krzeptów k. Wrocławia.
Oferta skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i inwestorów – doskonała lokalizacja w pobliżu stref przemysłowych (m.in. Bielany Wrocławskie) zapewnia wysoki potencjał najmu.

Przykładowe mieszkanie:
Mieszkanie 68,51m² z antresolą:
– salon z aneksem kuchennym – 20,19 m²
– sypialnia – 9,50m²;
– łazienka – 4,72m²;
– korytarz – 8,10m²;
– antresola – 26 m² (możliwość wydzielenia 2 dodatkowych pokoi)
– balkon – 5,84m²*

Dodatkowe informacje:
Miejsca postojowe przypisane przed budynkiem
Możliwość zakupu dodatkowo indywidualnego miejsca postojowego – 12 500 zł
W ofercie dostępne są również inne mieszkania w różnych układach i metrażach

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy.

Lokalizacja:
Spokojna, zielona okolica z szybkim dojazdem do Wrocławia
W pobliżu: sklepy, restauracje, kawiarnie, usługi
Doskonała komunikacja z: Smolcem, Mokronosem, Muchoborem Wielkim i Małym oraz Nowym Dworem

Dla naszych klientów posiadamy własny dział kredytowy, który pomoże w załatwieniu wszystkich formalności związanych z finansowaniem. (bezpłatnie).

Zapraszam do kontaktu w sprawie prezentacji nieruchomości.
Oskar Stępniarek
Współpraca z biurem Renomahome gwarantuje:
– opiekę nad przebiegiem transakcji;
– preferencyjne stawki taks notarialnej;