2-pokojowe | parter | Jawor

Jawor Polska Mieszkanie Sprzedaż Numer oferty: 920123
Cena 359 000 PLN
Cena za m² 5 983 PLN/m²
Powierzchnia 60 m²
Liczba pokoi 2
Rok budowy 1945
Piętro 0

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na parterze w 3-piętrowym budynku przy ul. Zielonej w Jaworze. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem.

Mieszkanie jest dobrze doświetlone i gotowe do wprowadzenia się. Dodatkowym atutem jest dostęp do piwnicy, wydzielonego strychu oraz komórki zewnętrznej, co zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania.

Układ mieszkania

  • salon
  • sypialnia
  • oddzielna, duża kuchnia w pełni umeblowana
  • przedpokój
  • łazienka

Najważniejsze informacje:

  • powierzchnia: 60 m²
  • piętro: parter
  • budynek: 3-piętrowy
  • czynsz: ok. 400 zł
  • ogrzewanie: podłogowe gazowe
  • parking: miejsca postojowe przy budynku
  • budynek zarządzany przez wspólnotę mieszkaniową (ZLK)

Atuty nieruchomości:

  • mieszkanie jasne i ustawne
  • 2 niezależne pokoje
  • nowe okna w całym mieszkaniu
  • kuchnia z pełnym wyposażeniem AGD w cenie
  • przygotowana instalacja elektryczna pod rolety zewnętrzne
  • dostęp do piwnicy, strychu i komórki gospodarczej
  • brak obciążeń prawnych i zadłużeń
  • lokal dostępny od zaraz

Lokalizacja

Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej części miasta. W pobliżu znajdują się m.in.:

  • centrum miasta
  • park
  • szkoły podstawowe i przedszkole
  • przychodnia
  • sklepy, cukiernia, restauracje
  • bank
  • przystanki komunikacji miejskiej

Planowany jest remont dachu budynku w latach 2026-2027.