Wspaniała posiadłość 400m2 – blisko miasta

Krzczonów Polska Dom (Wolnostojący) Sprzedaż Numer oferty: 919928
Cena 1 890 000 PLN
Cena za m² 4 725 PLN/m²
Powierzchnia 400 m²
Liczba pokoi 8
Rok budowy 2005

​Oferta Sprzedaży:
Rezydencja  400 m² z widokiem na Ślężę – Boleścin/Krzczonów
​Marzysz o ciszy, przestrzeni i pełnym bezpieczeństwie energetycznym?
Poznaj dom, który łączy sielski spokój z błyskawicznym dojazdem do miasta i niezależnością.
​Lokalizacja:
​Nieruchomość położona jest niedaleko Świdnicy.
​Świdnica: tylko 5-6 minut jazdy!
​Dzierżoniów: w bliskim sąsiedztwie.
Wrocław kilkadziesiąt minut jazdy.
​Widok:
Z działki roztacza się kojący widok na majestatyczną Górę Ślężę.

Dom:
– Przestrzeń i funkcjonalność (400 m²)
​Wolnostojący dom z 2005 roku, piętrowy, o ogromnym potencjale aranżacyjnym. Idealny dla dużej rodziny lub jako dom wielopokoleniowy.
​- 8 przestronnych pokoi oraz kilka kuchni i łazienek.
​- Dwa garaże w bryle budynku oraz pomieszczenie techniczne (kilkanaście m²).
Stan:
Bardzo dobry, dom solidny,
wymagający jedynie odświeżenia/przemalowania ścian.
​Ogrzewanie:
Pełna niezależność i niskie koszty
​To jeden z największych atutów tej nieruchomości.
Dom wyposażony jest w trzy niezależne systemy grzewcze, 
wybór najtańszego źródła ciepła:
– ​Ogrzewanie olejowe: Wygodne i bezobsługowe.
​- Kocioł wielofunkcyjny:
 Specjalistyczny piec z możliwością spalania zboża,
   ekogroszku oraz pelletu.
– ​Kominek z rozprowadzeniem grawitacyjnym:
  Stylowy kominek w salonie, który skutecznie i naturalnie oddaje ciepło na cały dom.
Działka i ogród:
Prywatna enklawa 20 arów
​Zieleń:
Działka w pełni zagospodarowana, zalesiona, zapewniająca 100%.