gotowe do zamieszkania | 2 pokoje | niski czynsz

Chojnów Polska Mieszkanie Sprzedaż Numer oferty: 947175
Cena 280 000 PLN
Cena za m² 6 829 PLN/m²
Powierzchnia 41 m²
Liczba pokoi 2
Rok budowy 1910
Piętro 2

   Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 41 m², położone na 2.  piętrze kameralnego budynku.

 Układ pomieszczeń:

-przestronny salon
-ustawna sypialnia
-oddzielna kuchnia
-łazienka
-korytarz

Do mieszkania przynależy piwnica oraz część strychu, co zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania.

 Stan techniczny

Mieszkanie przeszło kompleksową modernizację:

-nowa instalacja elektryczna (miedziana)
-wymieniona instalacja wodno-kanalizacyjna
-nowa instalacja gazowa
-ogrzewanie indywidualne – piec gazowy dwufunkcyjny (ekonomiczne i wygodne rozwiązanie)
-okna PCV o dobrej izolacji termicznej
-drzwi wewnętrzne z litego drewna
-dodatkowe docieplenie (sufity podwieszane z izolacją)

Standard wykończenia

-zabudowa kuchenna na wymiar
-szafa wnękowa w sypialni
-wysokiej jakości materiały
-gładzie na ścianach
-trwałe panele i płytki

 Koszty utrzymania

czynsz administracyjny: ok. 180 zł (w tym fundusz remontowy)
 
Budynek

-po remoncie elewacji i dachu
-zadbane otoczenie

 Lokalizacja

Wszystko w zasięgu spaceru:

sklepy: Biedronka, Lidl, Netto, Intermarché
dworzec PKP – ok. 1 km
centrum / rynek – ok. 1,2 km
park – ok. 1,1 km
stacja paliw – 300 m

Dodatkowo: bezproblemowe parkowanie na podwórku przy budynku ?

Dlaczego warto?

✔ gotowe do zamieszkania – bez dodatkowych nakładów
✔ niski czynsz
✔ ogrzewanie gazowe – pełna kontrola kosztów
✔ dodatkowe przestrzenie (piwnica + strych)
✔ świetna lokalizacja blisko centrum