Lokal na parterze w wysokim standardzie

Lubin Polska Lokal handlowy/usługowy Wynajem Numer oferty: 299154
Cena 7 200 PLN
Cena za m² 65 PLN/m²
Powierzchnia 110 m²
Liczba pokoi 8
Rok budowy 2006
Piętro 0

Lokal usługowo-biurowy do wynajęcia – centrum miasta

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal usługowo-biurowy o powierzchni 110 m², położony w ścisłym centrum miasta.

Lokal idealnie nadaje się na różnorodne działalności, m.in.:

Układ pomieszczeń:
2 przestronne pomieszczenia (z dostępem do mediów)
reprezentacyjna recepcja z korytarzem
4 stanowiska (cornery) do obsługi klienta
pomieszczenie magazynowe
w pełni wyposażone zaplecze socjalne (kuchnia)
2 toalety (dla klientów i personelu)

Lokal gotowy do rozpoczęcia działalności bez dodatkowych nakładów.