Lokal w rynku w Walbrzychu

Polska Obiekt handlowy Sprzedaż Numer oferty: 35402
Cena 1 890 000 PLN
Cena za m² 2 670 PLN/m²
Powierzchnia 707.88 m²
Liczba pokoi 0

Na sprzedaż lokal handlowo usługowy znajdujący się w samym rynku w Wałbrzychu.
Lokal o powierzchni 707,88 m² . Parter i piętro o powierzchni handlowej 400m2 , magazyn około 207m2 oraz pomieszczenia socjalne o powierzchni 80m2 i 21 m2 znajdujące sie na 2 i 3 piętrze . W kamienicy są dwie klatki schodowe.W pionie pomieszczeń znajduje się winda towarowa.
Kamienica wykonana z cegły , okna PCV wymienione, dach zrobiony w 2018 roku. Ogrzewanie gazowe , w kamienicy znajduje się kotłownia w piwnicy. Lokal posiada zaplecze sanitarne. Na parterze duża witryna sklepowa. Zaplanowany remont elewacji kamienicy. Dojazd do magazynów od strony podwórka (możliwość dostaw Tirem).
Lokal idealnie nadaje się na działalność handlową ,gastronomiczną lub inną. Największym atutem lokalu jest lokalizacja w samym centrum miasta, w Rynku. Jest tam duży ruch przechodniów, oraz bliskie sąsiedztwo innych sklepów i punktów usługowych.
Świetna nieruchomość pod inwestycje , do tej pory cały czas wynajmowana.
Istnieje możliwość wynajęcia nieruchomości.

Zapraszam na prezentacje
akasperowicz@renomahome.pl
Artur Kasperowicz 883 334 836